Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/agmediaewh/k9.agmedia.com.pl/public_html/httpdocs/template2.php on line 0

Psy na sprzedaż - rodzinny pies obronny

UWAGA! Oferujemy możliwość połączenia zakupu psa z wypoczynkiem! Przyjedź i zobacz moje psy na żywo! Odpocznij, zrelaksuj się i wróć do domu z nowym przyjacielem!

UWAGA! Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i hodowla psów K-9 BORDER UNIT FCI zarejestrowana w ZKwP oddział Nowy Targ oferuje Państwu możliwość zakupienia wyszkolonego psa rasy owczarek niemiecki z linii użytkowej.

Owczarki niemieckie użytkowe, różnią się od psów z linii wystawowych przede wszystkim lepszymi predyspozycjami do pracy, są szczególnie cenione przez służby mundurowe. Na pierwszy rzut oka od wystawowych różnią się umaszczeniem, są wilczaste, jednolicie czarne, czarne podpalane oraz czarne ze znakami. Psy wystawowe posiadają umaszczenie czaprakowate chociaż też mówi się iż są czarne podpalane, generalnie są to psy z przewagą maści rudej, mocno kontowane na tylnych nogach, co jest bardzo nie zdrowe.

Psy użytkowe charakteryzuje niemal prosta linia grzbietu, tym samym o wiele zdrowsza, zgodna z naturą, psy użytkowe są po prostu dzięki temu sprawniejsze niż ich wystawowi bracia, mogą wykonywać lepiej stawiane im zadania w służbie człowiekowi. Dużo rzadziej cierpią na dysplazję, co jest plagą w liniach wystawowych. Wszystkie nasze psy oferowane do sprzedaży nie jako szczenię a jako młodzież  są badane w kierunku tej paskudnej i nieuleczalnej choroby, wykonujemy RTG i gwarantujemy zdrowie naszych psów, załączając zdjęcie RTG konkretnego psa. Sprzedajemy psy w różnym wieku, standardowo w wieku około 10 miesięcy do 2 lat. Taki pies nie stanowi niespodzianki dla kupującego, widać jaki jest, co umie i mamy pewność iż jest zdrowy. Kupno szczenięcia to zawsze loteria, lecz staramy się aby nasze szczeniaki pochodziły ze skojarzeń po zdrowych naprawdę pracujących psach, co znacząco zwiększa szansę na udany użytkowo i zdrowy miot.

 

 

Kupno szczenięcia to koszt około 2500zł i w zwyż, wychowanie go do roku kolejne około 2500zł, podstawowe szkolenie kolejne średnio 2500zł, a dopiero wtedy gdy pies dorośnie i wydamy już te pieniądze widzimy efekty, często okazuje się że marne i poza naszymi oczekiwaniami w momencie zakupu szczeniaka i pieniądze też poszły na marne. Dlatego zakup młodego wyszkolonego psa jest   pozbawiony ryzyka rozczarowania. Psa widzimy, testujemy, badamy weterynaryjnie , taki sposób postępowania to coś na kształt komisji poborowej do wojska. Od kandydata oczekujemy odpowiednich warunków fizycznych i psychicznych, musi to być młody i zdolny do służby organizm, nie wciela się do wojska dzieci, a do szkolenia służbowego nie kupuje się szczeniąt, tylko psy które się kwalifikują. Często hodowca z wielką starannością wybiera sobie szczenie z miotu , które pozostawia sobie do hodowli, dba o jego rozwój fizyczny i psychiczny, jako fachowiec ma wiedzę na ten temat, a czasami okazuje się że mimo tej wiedzy wybrany szczeniak wyrasta i nie spełnia oczekiwań, dlatego wybory szczeniąt bywają mylne, czasami się udaje.   Nie każdy pies z miotu to urodzony żołnierz czy policjant, w miocie są psy do pracy w służbie, psy do sportu psiego i psy do towarzystwa. Zawsze gdy ktoś pyta nas o dobrego owczarka, my pytamy do czego potrzebuje go i jakie ma warunki na psa ? Bo dobry do służby wcale nie oznacza dobry do towarzystwa i na odwrót.

Oferujemy psy z naszej hodowli oraz importowane na zamówienie ze Słowacji oraz Czech.

Polub nas na FACEBOOK

SERDECZNIE ZAPRASZAM !


k9borderunit@gmail.com


ul. Kopernika 12C

34-480 Jabłonka

POLSKA


+48 609 651 686

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Meble Moskała" z siedzibą w Barwałd Średni 42, 34-124 Klecza Górna. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2020 K9BorderUnit - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron Bielsko