Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/agmediaewh/k9.agmedia.com.pl/public_html/httpdocs/template2.php on line 0

Urlop z psem (oferta chwilowo niedostępna)

Dla osób pragnących spędzić urlop lub wakacje z psem, oferujemy pobyt w pokojach gościnnych. Jest to nowa forma aktywnego wypoczynku, dająca możliwość poznania naszej pięknej okolicy oraz wyszkolenia psa.

Orawa, bo na niej mieszkamy, jest dogodnie położona pomiędzy Tatrami a pasmem Beskidu Żywieckiego zaczynającym się po naszej stronie od Babiej Góry. Ponadto najbliżej mamy do przepięknego jeziora Orawskiego na znajdującej się tuż za przysłowiową miedzą  Słowacji oraz basenów termalnych w Orawicach.

W trakcie pobytu realizujemy szkolenie w systemie 2 treningów dziennie. Pierwszy w godzinnach porannych a drugi pod wieczór. Szkolenie z posłuszeństwa obejmuje: chodzenie przy nodze na smyczy, chodzenie przy nodze bez smyczy, siadanie przy nodze, warowanie przy nodze,  komendę siad zostań, komendę waruj zostań, bieganie na komendę, przychodzenie na komendę, dla psów chętnie bawiących się aportowanie i dawanie głosu. Dla psów ras obronnych wykazujących wystarczająco silny popęd obronny  i dojrzałych wiekowo do takiego szkolenia oferujemy szkolenie w zakresie obrony przewodnika.

Oferujemy turnusy jedno oraz 2-tygodniowe. Turnus tygodniowy daje możliwość opanowania podstawowych zagadnień w zadowalającym stopniu. Turnus 2-tygodniowy to wyszkolenie na wyższym poziomie. Cena turnusu tygodniowego to 2900 zł, 2-tygodniowy 4900 zł. Każdy kolejny pies do szkolenia w turnusie tygodniowym 1000zł, w dwutygodniowym 1500zł, pobyt dodatkowego psa do towarzystwa bezpłatny. W cenę wliczone jest zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju dla dwóch osób oraz szkolenie psa. 

Koszt pobytu wypoczynkowego bez szkolenia psa 200zł/doba za pokój 2 osobowy.

Poniżej foto z warunkami zakwaterowania:


k9borderunit@gmail.com


ul. Kopernika 12C

34-480 Jabłonka

POLSKA


+48 609 651 686

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Meble Moskała" z siedzibą w Barwałd Średni 42, 34-124 Klecza Górna. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2020 K9BorderUnit - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron Bielsko